درباره ما - بازرگانی سام پور مهر
1452
rtl,page-template-default,page,page-id-1452,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-16.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.5.0,vc_responsive
 

درباره ما – بازرگانی سام پور مهر

 

بازرگانی سام پور مهر فعالیت خود را از سال 1391 بعنوان تنها مرکز قهوه ترک ایران آغاز کرد.
با توجه به دسترسی محدود مصرف کنندگان و تولید کنندگان به محصولات اصیل و نبود تجهیزات لازم در زمینه دم آوری قهوه ترک ، برآن شدیم تا محصولات تخصصی مرتبط با دم آوری قهوه ترک را انحصارا از کمپانی های معتبر ترکیه ای وارد ایران کنیم.

 

برخی از محصولات قهوه ترک ساز تمام اتوماتیک ARCELIK ، بویلر و چای ساز  REMTA، آسیاب دستی SOZEN ، استندهای STC ، قهوه ترک سازهای شنی  می باشد که در عین اصالت برند ، مورد تقاضای بسیاری از کافی شاپ ها ، رستوران ها و هتل ها در سراسر ایران بوده و هست.

آسکاسو ASCASO
قهوه ترک ساز تمام اتوماتیک ARCELIK
مرکز قهوه ترک ایران
استندهای STC

اخذ نمایندگی آسکاسو اسپانیا

پس از گذشت ۶ سال مدیران شرکت تصمیم به توسعه محصولات وارداتی خود گرفتند که نهایتا منتج به اخذ نمایندگی رسمی و انحصاری از کمپانی مشهور و معروف آسکاسو ASCASO از کشور اسپانیا ( ساخت دستگاه های اسپرسو ساز و آسیاب برای مصارف خانگی و صنعتی) گردید.

 

ثبت برند SPM

برند ” SPM” بعنوان تنها ارائه دهنده مواد شویندهشوینده های اسپرسوساز مورد نیاز برای مصارف صنعتی و خانگی ، با همکاری و مساعدت کارخانه ناتاوست شیمی ، موفق به تولید این محصولات و تکمیل سبد کالای خود گردید.

بازرگانی سام پور مهر در زمینه‌ی مشاوره و راه‌اندازی کافه ، خدمات ارزنده‌ای را نیز ارائه می‌دهد و با گردهم آوردن افراد متخصص و زبده ، سعی دارد در شکل‌گیری و بهبود فعالیت اقتصادی شما را یاری ‌کند.

با تجدید احترام / ایمان نیکپور

بازرگانی سام پورمهر

برند SPM

اطلاعات تماس جهت هماهنگی بازدید از محصولات
تلفن: 88547865 21 98+
فکس: 88547865 21 98+
پست الکترونیک: info@ascaso.ir