درباره ما - بازرگانی سام پور مهر
بازرگانی سام پور مهر تامین کننده تجهیزات کافی شاپ و رستوران، تامین کننده انواع آسیاب های قهوه ، انواع اسپرسوساز و قهوه ساز های دستی و اتوماتیک
اسپرسوساز ، آسیاب قهوه ، بویلر و چای ساز ، بازرگانی سام پور مهر ، دستگاه های تمام اتوماتیک قهوه ترک ساز ، قهوه ترک ،
1452
rtl,page-template-default,page,page-id-1452,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-16.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.5.0,vc_responsive
 

درباره ما – بازرگانی سام پور مهر

 

بازرگانی سام پورمهر از سال ۱۳۹۳ به ‌طور رسمی شروع به‌کار کرده ، اما پایه‌گذاران این شرکت از سال ۱۳۹۰ در صنعت قهوه مشغول به فعالیت هستند : از واردات تجهیزات تخصصی قهوه و کافه مانند دم‌افزارهای قهوه ترک و اسپرسوسازهای حرفه‌ای گرفته تا تولید انواع شوینده‌های مورد نیاز کافه‌ و رستوران.

 

برخی از محصولات قهوه ترک ساز تمام اتوماتیک ARCELIK ، بویلر و چای ساز  ، قهوه ترک سازهای شنی می باشد که در عین اصالت برند ، مورد تقاضای بسیاری از کافی شاپ ها ، رستوران ها و هتل ها در سراسر ایران بوده و هست.

آسکاسو ASCASO
قهوه ترک ساز تمام اتوماتیک ARCELIK
مرکز قهوه ترک ایران
استندهای STC

بهترین اسپرسوساز سال ۲۰۱۸

بازرگانی سام پور مهر از چندی پیش واردات یکی از مطرح‌ترین برندهای اسپرسوساز دنیا ASCASO ” آسکاسو” را بصورت انحصاری در دستور کار خود قرار داده است. برندی که مدل BIG DREAM آن در سال ۲۰۱۸ از طرف انجمن قهوه تخصصی هلند، عنوان «بهترین» دستگاه اسپرسوساز را از آن خود کرد.

 

اخذ نمایندگی انحصاری آسکاسو اسپانیا

پس از گذشت ۶ سال مدیران شرکت تصمیم به توسعه محصولات وارداتی خود گرفتند که نهایتا منتج به اخذ نمایندگی رسمی و انحصاری از کمپانی مشهور و معروف آسکاسو ASCASO از کشور اسپانیا ( ساخت دستگاه های اسپرسو ساز و آسیاب برای مصارف خانگی و صنعتی) گردید.

ascaso-cert-

اخذ نمایندگی انحصاری یورکا ایتالیا

همچنین بازرگانی سام پور مهر به جهت نیاز مبرم بازار به آسیاب های با کیفیت اروپایی ، نمایندگی رسمی و انحصاری شرکت معظم یورکا Eureka را اخذ نمود تا  بیش از پیش به اقتصادی  و کیفی بودن تجهیزات کافه ها کمک کرده باشد .

از واردات تا تولید

واردات تجهیزات و دم‌افزارهای قهوه تنها فعالیت بازرگانی پورسام‌مهر نیست. این مجموعه از چندی پیش با شناسایی خلاء بازار در زمینه‌ی شوینده‌های تخصصی دستگاه‌های قهوه‌ساز و همچنین قیمت بالای برندهای وارداتی ، تصمیم به تولید و عرضه این محصولات تحت عنوان” “SPM cleaner گرفته است تمامی محصولات تولیدی دارای استانداردهای لازم ازجمله گواهی‌ بهداشت و پروانه ساخت هستند.

ثبت برند SPM

برند ” SPM” بعنوان تنها ارائه دهنده مواد شویندهشوینده های اسپرسوساز مورد نیاز برای مصارف صنعتی و خانگی ، با همکاری و مساعدت کارخانه ناتاوست شیمی ، موفق به تولید این محصولات و تکمیل سبد کالای خود گردید.

بازرگانی سام پور مهر در زمینه‌ی مشاوره و راه‌اندازی کافه ، خدمات ارزنده‌ای را نیز ارائه می‌دهد و با گردهم آوردن افراد متخصص و زبده ، سعی دارد در شکل‌گیری و بهبود فعالیت اقتصادی شما را یاری ‌کند.

با تجدید احترام
بازرگانی سام پورمهر

برند SPM

اطلاعات تماس جهت هماهنگی بازدید از محصولات
تلفن: 88547865 21 98+
فکس: 88547865 21 98+
پست الکترونیک: info@ascaso.ir

× پشتیبانی سام پور مهر ، بفرمایید