شرکت سام پور مهر | شوینده ها
17506
rtl,page-template-default,page,page-id-17506,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-16.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive
 

محصولات شوینده SPM

 

اولین و تنها برند ایرانی محصولات شوینده دستگاه های قهوه ساز که دارای استاندارد و تاییدیه های لازم از وزارت بهداشت و با کیفیتی مشابه بهترین برندهای خارجی، جهت مصارف صنعتی و خانگی  به سفارش شرکت سام پور مهر توسط مجموعه کارخانجات ناتاوست شیمی تولید و عرضه میگردد.

محصولات شوینده SPM متناسب و کاربردی برای استفاده روزانه برای بسیاری از دستگاه ها از جمله اسپرسو ساز های تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک ، اسپرسو ساز های خانگی و همچنین انواع آسیاب صنعتی و خانگی طراحی و تولید شده است.

عملکرد خوب دستگاه های خود را با استفاده از این محصولات در بهترین شرایط نگه ‌دارید. این پاک‌کننده ها به ‌سرعت عمل می‌کنند، به تجهیزات شما هیچ لطمه ‌ای وارد نمی‌کنند و طعم قهوه شما را عوض نخواهند کرد. 

SPM® ESPRESSA پودر شوینده اسپرسو ماشین (۹۰۰ گرم)

 

این پاک کننده با محلولیت سریع و شستشوی آسان مناسب تمامی دستگاه های اسپرسو ساز صنعتی میباشد.

 

ویژگی‌های محصول:

  • دستگاه اسپرسو ساز را به ‌سرعت پاک می‌کند
  • دستگاه کثیف را در کمتر از ۱۵ دقیقه به یک دستگاه بسیار تمیز تبدیل می‌کند، دستگاه را سالم و اسپرسو را خوش‌طعم نگه می‌دارد.
  • بی‌خطر و بدون ایجاد خوردگی برای دستگاه میباشد
  • داشتن استانداردهای لازم بعنوان پاک‌کننده‌ای غیر خورنده و بی‌خطر.
  • بدون ایجاد تغییر در عطرو طعم قهوه

 

این محصول در بسته بندی ۹۰۰گرمی عرضه می‌شود بهمراه یک پیمانه برای اندازه گیری دقیق مقدار پودر که داخل قوطی گنجانده شده است.

SPM® LIQUIDO مایع شستشوی نازل و پیچر و متعلقات استیل (۱ لیتر)

 

مایعSPM® LIQUIDO  برای از بین بردن بقایای شیر و پاک کردن رسوبات ناشی از آب در نازل ، پیچرها و قطعات موجود در دستگاه های اسپرسو ساز بصورت استفاده روزانه طراحی و تولید شده است.

 

مایع تمیز کننده دستگاه اسپرسو SPM برای تمیز نمودن مخزن و مجاری انتقال آب دستگاه اسپرسو مناسب است. این مایع سازگار با محیط زیست است و با سرعت و به راحتی آهک و کلسیم را از سطوح داخلی مخزن و مجاری آب حذف میکند.

 

این مایع با فرمولاسیون اسیدهای ارگانیک تولید شده است و عملکرد آن ۹ برابر موثرتر از سرکه سفید بوده و تقریبا بدون بو است. از این جرم گیر برای استفاده در مخازن و لوله هایی با جنس آلومینیوم، برنج و فولاد ضد زنگ می‌توانید استفاده کنید. این محصول به راحتی قابل تجزیه و برای طبیعت بی خطر است.

SPM® GRINDA  قرص (گرانول) آسیاب) ۹۰۰ گرم)

 

محصولی که از مواد بی خطر و 100٪ طبیعی و بدون گلوتن ساخته شده است . تمیز کننده تیغه آسیاب ، لوله های خروجی آسیاب و همچنین باعث از بین بردن بوی قهوه از درون آسیاب میشود.

 

گرانول جرمگیر و تمیز کننده آسیاب قهوه  GRINDA دستگاه و تیغه آسیاب قهوه شما را کاملا جرمگیری می‌کند. این گرانول ها ازمواد 100 طبیعی ساخته شده که هیچ گونه مواد مضری ندارند، همچنین کاملا عاری از گلوتن هستند که از نظر غذایی، ضرری ایجاد نمی‌کند.

 

طریقه استفاده از این گرانول ‌ها به اینگونه است که مقداری از آن را به نسبت حجم آسیاب و اندازه تیغه آن، درون آسیاب ریخته و یک بار آسیاب می‌کنید، سپس مقدار کمی قهوه را آسیاب می‌کنید تا باقی مانده گرانول خارج شود. این عمل باعث جرم زدایی از تیغه آسیاب خواهد شد. این محصول در بسته بندی ۹۰۰گرمی عرضه می‌شود.

 

این محصول در بسته بندی ۹۰۰گرمی عرضه می‌شود بهمراه یک پیمانه برای اندازه گیری دقیق مقدار پودر که داخل قوطی گنجانده شده است.