مایع شستشوی نازل بخار - بازرگانی سام پور مهر
بازرگانی سام پور مهر تامین کننده تجهیزات کافی شاپ و رستوران، تامین کننده انواع آسیاب های قهوه ، انواع اسپرسوساز و قهوه ساز های دستی و اتوماتیک
اسپرسوساز ، آسیاب قهوه ، بویلر و چای ساز ، بازرگانی سام پور مهر ، دستگاه های تمام اتوماتیک قهوه ترک ساز ، قهوه ترک ،
17906
rtl,page-template-default,page,page-id-17906,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-16.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.5.0,vc_responsive
 

مایع شستشوی نازل بخار

 

محصولات SPM با برند ایرانی ، شوینده  نازل بخار ، پیچر و متعلقات استیل دستگاه قهوه ساز می باشد  این محصول با کیفیتی مشابه برندهای خارجی، جهت مصارف دستگاه اسپرسوز ساز و دستگاه قهوه ساز به سفارش بازرگانی سام پور مهر توسط مجموعه کارخانجات ناتاوست شیمی تولید و عرضه میگردد.

محصولات شوینده SPM برای استفاده معمول بسیاری از دستگاه ها از جمله اسپرسو سازهای تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک ، اسپرسو سازهای خانگی و همچنین انواع آسیاب قهوه در رنج صنعتی و خانگی طراحی و تولید شده است.

پودرهای شستشوی اسپرسوساز و قرص جرم گیر آسیاب قهوه از دیگر محصولات SPM می باشد

مایع شستشوی نازل بخار دستگاه قهوه

SPM®LIQUIDO
مایع شستشوی نازل بخار و پیچر و متعلقات استیل

 

مایع شستشوی نازل شیر و بخار برای از بین بردن بقایای شیر و پاک کردن رسوبات ناشی از آب در نازل ، پیچرها و قطعات موجود در دستگاه های اسپرسو ساز بصورت استفاده روزانه طراحی و تولید شده است.

 

مایع شستشو نازل بخار SPM برای تمیز نمودن مخزن و مجاری انتقال آب دستگاه اسپرسو مناسب است. این مایع سازگار با محیط زیست است و با سرعت و به راحتی آهک و کلسیم را از سطوح داخلی مخزن و مجاری آب حذف میکند.

مایع جرم گیری نازل بخار SPM با فرمولاسیون اسیدهای ارگانیک تولید شده است و عملکرد آن چندین برابر موثرتر از سرکه سفید بوده و تقریبا بدون بو است. از این جرم گیر جهت استفاده در مخازن و لوله هایی با جنس آلومینیوم، برنج و فولاد ضد زنگ می‌توان استفاده نمود.

این محصول به راحتی قابل تجزیه  بوده و برای طبیعت بی خطر است.

× پشتیبانی سام پور مهر ، بفرمایید