مدلهای دیگر - بازرگانی سام پور مهر
بازرگانی سام پور مهر تامین کننده تجهیزات کافی شاپ و رستوران، تامین کننده انواع آسیاب های قهوه ، انواع اسپرسوساز و قهوه ساز های دستی و اتوماتیک
اسپرسوساز ، آسیاب قهوه ، بویلر و چای ساز ، بازرگانی سام پور مهر ، دستگاه های تمام اتوماتیک قهوه ترک ساز ، قهوه ترک ،
16669
rtl,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16669,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-16.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.5.0,vc_responsive
 

دنیای اسپرسوساز

شرکت آسکاسو در سال 1962 توسط آقای خوزه آسکاسو بنیانگذاری و در شهر بارسلون اسپانیا تاسیس شد.

این برند دارای قدمتی 57 ساله در طراحی و ساخت دستگاه‌های اسپرسو ماشین و آسیاب‌های صنعتی قهوه می‌باشد که تحول اصلی این شرکت توسط پسر بنیانگذار، آقای خوزه لوئیس آسکاسو ، با پی‌ریزی فلسفه تولید منحصر به فرد ایجاد شد.

درسال 2018 این شرکت با تولید مدل Big Dream موفق به کسب بهترین دستگاه اسپرسو ماشین به تائید انجمن تخصصی قهوه آمستردام شد.

امروزه این برند در شهر بارسلون اسپانیا در کارخانه ای به مساحت بیش از 4000 متر مربع متشکل از بهترین طراحان و مهندسین و تکنسین‌های این صنعت مشغول به تولید و صادرات به بیش از 95 کشور دنیا می‌باشد.

متخصصان شرکت تنوعی را برای تأمین نیازهای شما در هر یک از رنج های (خانگی و صنعتی ) ارائه میدهند که ذیلا اطلاعات مختصری از مدل ها ذکر شده است.

× پشتیبانی سام پور مهر ، بفرمایید