تاریخچه آسکاسو - بازرگانی سام پور مهر
بازرگانی سام پور مهر تامین کننده تجهیزات کافی شاپ و رستوران، تامین کننده انواع آسیاب های قهوه ، انواع اسپرسوساز و قهوه ساز های دستی و اتوماتیک
اسپرسوساز ، آسیاب قهوه ، بویلر و چای ساز ، بازرگانی سام پور مهر ، دستگاه های تمام اتوماتیک قهوه ترک ساز ، قهوه ترک ،
14611
rtl,page-template-default,page,page-id-14611,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-16.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.5.0,vc_responsive
 

بیش از نیم قرن در دنیای اسپرسو با آسکاسو

جی آسکاسو در روستایی کوچک در کوه های هوسکا به دنیا آمد. او همیشه مردی با روحیه کارآفرینی عالی بود و مهاجرت به شهررا تنها فرصت پیشرفت خود می دانست . وی دهکده زادگاه خود را با 3000 پزو در جیب و ذهنی پر از ایده ترک کرد و به بارسلونا نقل مکان کرد. در دهه 50 ، مصرف اسپرسو در اسپانیا و سراسر اروپا رواج یافت. به ویژه در بارسلونا ، محبوبیت آن شاهد رشد پررونق صنعت قهوه گردید.

در سال 1950 ، J. Ascaso شروع به کار برای یک شرکت تولید کننده قطعات دستگاه های اسپرسو ساز با روکش کروم کرد. از سال 1952 تا 1962 جی آسکاسو در خط تولید برند گاگیا کار کرد و قطعاتی را برای این شرکت مشهور جهانی ساخت .

سایرتولید کنندگان دستگاه وارد بازار شدند و تعداد دستگاه های اسپرسو ساز نصب شده بیشتر و بیشتر شد همچنین  نیازبه خدمات تعمیر و نگهداری دستگاه ها بیشتر شده بود. جی آسکاسو تصمیم گرفت تا درآن زمان قطعات لازم برای همه دستگاه های قهوه موجود در بازار را تولید کند.

پس از پایان روزهای اولیه دشوار ، شرکت او نمایندگان فروش استخدام کرد که برند آسکاسو Ascaso را به دنیای توزیع کنندگان حرفه ای و مکانیک ، دارندگان فیلتر ، شیرهای بخار و عناصر گرمایشی و همچنین تکنسین های محلی در سراسر اسپانیا معرفی کنند.

در سال 1962 جیزس آسکاسو Jesús Ascaso تجارت خود را آغاز کرد و قطعات یدکی دستگاه های اسپرسو ساز را تولید و توزیع کرد. در حال حاضر ، شرکت آسکاسو قطعات خود را در بیش از 95 کشور جهان به فروش می رساند و همچنین باعث ایجاد بخش های تجاری جدیدی مانند ساخت دستگاه های اسپرسو ساز و آسیاب شده است.

جی ال آسکاسو ، پسر بنیانگذار ، مردی است که مسئول تغییر وتوسعه کارخانه آسکاسو طی سالهای اخیر شده است. هدف وی تلفیق دانش فنی و فرهنگ مصرف اسپرسو در ساخت ماشینهای اسپرسو ساز بود. بدین طریق فلسفه شرکت با شعار “آسکاسو برای عاشقان قهوه ” متولد شد.

کارخانه آسکاسو در حال حاضر در مساحتی  بیش از 4000 متر مربع با بیش از 50 کارمند فعالیت می کند و در بیش از 95 کشور جهان نمایندگی فعال دارد.

آسکاسو ۱۰۰ ٪ محصولات خود را در بارسلونا طراحی و تولید می کند
× پشتیبانی سام پور مهر ، بفرمایید