اسپرسوساز Aremde
عظمت و جذابیت یک اسپرسوساز حرفه ای را خواهید دید.

اسپرسوساز صنعتی Aremde

مشتریان از چیزی که تقریباً دراغلب کافه‌ های سراسر جهان می‌دیدند، خسته شده اند.  دستگاهی مکعبی شکل جلوی کافه که باریستا را از مشتری جدا می کند. ما دستگاهی متفاوت و مدرن را طراحی کردیم که آن را NEXUS One نامیدیم.

اسپرسوساز Aremde ، باریستاهای حرفه ای را جذب می کند

جادوی واقعی زمانی اتفاق می‌افتد که بتوانید آخرین فناوری را به سهولت برای استفاده فراهم کنید. وقتی همه امکانات مهندسی موجود درکنار هم کار میکنند تا محصولی با کیفیت تولید شود که شبیه هیچ محصول دیگری نیست. ما فکر می کنیم با مدل NEXUS Pro این کار را انجام داده یم.

خلاقیت نهفته در STYLUS ONE

ابتدا، اسپرسو ساز نوآورانه  NEXUS One را به عنوان طراحی نوین برای همه دوستداران قهوه در جهان معرفی کردیم. اکنون ما با افتخار مدل STYLUS One را معرفی می کنیم، اولین اسپرسوساز تمام سفارشی، که این صنعت تا به حال دیده است.

با تمام مشخصات فنی و خدماتی که می توانید از AREMDE انتظار داشته باشید.، تخیل شما را با امکانات سفارشی سازی نامحدود STYLUS One ترکیب کرده ایم .

اسپرسوساز مدل STYLUS One
اسپرسوساز مدل STYLUS One

سخنی در باب نوآوری  NEXUS PRO

به مناسبت معرفی STYLUS One  ، همزمان مدل NEXUS One  را به NEXUS Pro ارتقا دادیم. مدل جدید NEXUS Pro دارای چهار مزیت اصلی و بدون هزینه اضافی است:

  • اضافه کردن لوگو بهمراه رنگ سفارشی بصورت رایگان.
  • MODUS One، سیستم پیش‌خوان مدولار با سینی‌های گرم کن فنجان بصورت یکپارچه .
  • سرویس خدمات ویژه ، بررسی تجهزات مشتریان NEXUS Pro به صورت ماهیانه بصورت رایگان.
  • گارانتی ۳ ساله.

امکان انتخاب ۳۲ رنگ برای ترکیب یا برجسته کردن دستگاه

ما نه تنها استاندارد NEXUS One را در رنگ‌های مشکی و سفید یاسی شیک Onyx ارائه می‌کنیم، بلکه نمودار رنگی انحصاری Radius خود را نیز ارائه می‌کنیم: مجموعه‌ای از ۳۲ رنگ که به دقت انتخاب شده‌اند.

چیزی شخصی تر می خواهید؟ ما اکنون مفتخریم که رنگ ها و لوگوی های شما را سفارشی سازی کنیم . بصورت کاملا رایگان . اگر رنگ دقیق انتخابی شما در کالیته ما نیست، یا اگر مایلید نام تجاری را به NEXUS One خود اضافه کنید، طراحان ما با شما همکاری خواهند کرد تا طرحی منحصر به فرد برای شما ایجاد کنند.

نازل بخار هوشمند و ایمن

دمای آب گرم مورد نظر با استفاده از شیر Mix آب سرد بعد از بویلر به دست می‌آید تا دمای مورد نظر سریعاً با حفظ راندمان بویلر به دست آید.
نازل بخار بهمراه عایق حرارتی خوبی طراحی شده است برای کارکرد آسان و نظافت ایمن .

Barista Light

چراغ‌های LED  نقطه‌ای برای تکمیل تجربه ای لذت بخش و متفاوت طراحی شده اند.

 ثبات دمایی

فناوری ادغام شده با Head Group تضمین می کند که نوسان دما کمتر از ۰٫۲ درجه سانتیگراد باشد. این امر استخراج (عصاره گیری ) کامل قهوه را در هر زمان تضمین می کند.

آنچه باریستاها قدر آن را بهتر می دانند

کاربر محور

پرتافیلتر اجازه می دهد تا گرفتن آسان تر و قوی تر باشد، انحنای شاسی تضمین می کند که گروپ در محدوده دید باریستا قرار داشته باشد.
طراحی minimal دستگاه امکان تعامل با مخاطب را فراهم می کند.

دکمه های لمسی

دکمه‌ها ساده و هوشمند طراحی شده‌اند: صفحه لمسی باریک، قفل‌های لمسی طولانی‌تر تا زمانی که دوباره فشار داده شود، دست باریستا را برای کار آزاد میگذارد.

نمایش عملکرد

صفحه نمایش پارامترهای ضروری را در صورت نیاز نشان می دهد (تایمر شات ، دمای گروپ ها و دیگ بخار و غیره) همه چیز توسط نرم افزار در پس زمینه مدیریت می شود.

MODUS-One

ماژول Modus 

بهبود گردش کار و کارآیی

MODUS از قفسه‌های استاندارد ماشین ظرفشویی به‌عنوان سینی برای گرم کردن فنجان‌های قهوه استفاده می‌کند. با استفاده از بویلر زیر پیشخوان به عنوان منبع گرما، در مصرف انرژی و زمان صرفه جویی می کند.

دیگر نیازی به قرار دادن فنجان ها تک به تک روی پیشخوان بعد از تمیز کردن نیست. فقط همه آنها را در بالای بویلر قرار دهید تا گرم شوند و در دمای ثابت آماده استفاده شوند. برای لیوان های کاغذی نیز آیتمی در MODUS تعبیه شده است.

گالری قطعات

اسپرسوساز صنعتی Aremde