بازرگانی سام پورمهر در یک نگاه

بازرگانی سام پورمهر نماینده انحصاری کمپانی های آسکاسو ASCASO اسپانیا و همچنین یورکا EUREKA ایتالیا ، در زمینه ساخت دستگاه های اسپرسوساز و آسیاب قهوه جهت مصارف خانگی و صنعتی

نماینده انحصاری برندهای آسکاسو اسپانیا و یورکا ایتالیابازرگانی سام پور مهر فعالیت خود را از سال 1391 بعنوان مرکز قهوه ترک ایران آغاز کرد. با توجه به محبوبیت مصرف قهوه ترک در ایران و با عنایت به عدم دسترسی مصرف کنندگان و تولید کنندگان به محصولات اصیل و نبود تجهیزات لازم در زمینه دم آوری قهوه ترک، کلیه اطلاعات و محصولات تخصصی مرتبط با دم آوری قهوه ترک را انحصارا از کمپانی های معتبر ترکیه ای وارد ایران کرد که شامل انواع قهوه ترک ساز تمام اتوماتیک Arcelik، استندهای STC و همچنین معرفی قهوه ترک سازهای شنی به عاشقان قهوه ترک از ترکیه شده است.

پس از گذشت ۶ سال مدیران شرکت تصمیم به توسعه محصولات خود گرفتند که منجر به اخذ نمایندگی رسمی و انحصاری از کمپانی های آسکاسو ASCASO اسپانیا و همچنین یورکا EUREKA ایتالیا که در زمینه ساخت دستگاه های اسپرسو ساز و آسیاب برای مصارف خانگی و صنعتی قدمتی ۱۰۰ ساله دارند گردید.

همچنین بازرگانی سام پور مهر با ثبت برند تجاری”SPM Cleaners” بعنوان ارائه دهنده انواع مواد شوینده مورد نیاز کافه / رستوران و مصارف خانگی، موفق به تولید این محصولات و تکمیل سبد کالای خود گردید.