بازرگانی سام پورمهر

نماینده انحصاری برندهای برتر اروپایی در ایران
حیطه تجهیزات کافه و رستوران

بازرگانی سام پورمهر فعالیت خود را از سال ۱۳۹۱ بعنوان مرکز قهوه ترک ایران آغاز کرد. با توجه به محبوبیت مصرف قهوه ترک در ایران و با عنایت به عدم دسترسی مصرف کنندگان و تولید کنندگان به محصولات اصیل و نبود تجهیزات لازم در زمینه دم آوری قهوه ترک، کلیه اطلاعات و محصولات تخصصی مرتبط با دم آوری قهوه ترک را انحصارا از کمپانی های معتبر ترکیه ای وارد ایران کرد که شامل انواع قهوه ترک ساز تمام اتوماتیک آرچلیک، قهوه ترک سازهای شنی بود.

پس از گذشت شش سال مدیران بازرگانی سام پورمهر تصمیم به توسعه محصولات گرفتند که منجر به اخذ نمایندگی رسمی و انحصاری از کمپانی های آسکاسو Ascaso اسپانیا و همچنین یورکا Eureka ایتالیا بوده که در زمینه ساخت دستگاه های اسپرسوساز و آسیاب قهوه جهت مصارف خانگی و صنعتی قدمتی بسیار طولانی دارند.

هم اکنون نیز بازرگانی سام پورمهر بر واردات تجهیزات و دستگاههای با کیفیت مورد نیاز کافه و رستوران ها تاکید دارد. لذا نمایندگی انحصاری اسپرسو سازهای Iberital اسپانیا و هم چنین دستگاه های رست قهوه با برند PROBAT آلمان را به سبد کالایی خود اضافه کرده است.

تاکید بر برند و اصیل بودن کالای واراداتی مبتنی بر خدمات لاکچری نیست و بالعکش متمرکز بر این واقعیت است که هنگام خرید، با هزینه ای بیشتر می توان تولیدی کیفی تر خرید تا کمتر درگیر عدم وجود قطعات یدکی و خدمات رسانی آن شویم.

بازرگانی سام پورمهر با ارائه شوینده های خانگی و صنعتی با برند ثبت شده SPM جهت مصارف کافه و رستوران، همواره تلاش کرده نیازهای این صنف را مد نظر قرار دهد همچنین با دریافت سیب سلامت و تاییدیه های ضروری و قانونی برای محصولات، توجه خاصی به سلامت مصرف کنندگان داشته است.